Chat OdalarıGenelSohbet Odaları Resimli Sohbet

1 sene önce admin tarafından eklendi. 0 views kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Resimli Sohbet Odaları, Resim Atılan Sohbet Siteleri, Resimli Görüşülen Sohbet

Uygulama sayesinde kişiler fotoğraflarını avatar resim olarak kullanmaktadır. Bu tamamen kişilerin özgür hakkı olup kendi resimlerinden hariç doğa resmi herhangi sevdiği eşya hayvan gibi resimleri de avatar olarak kullanılabilirler. Profil resimli sohbet siteleri dediğimiz gibi genelde. Yeni açılmış sitelerden olup kişileri bu uygulama ile sohbete yönlendirmektedir. Neden eski siteler bu uygulamayı tercih etmiyor? Bunun sebebini kısaca şöyle yorumlayacak olursak aslında her yenilik risktir belirli alt yapı yok ise tutmaz yada şöyle de denebilir. Eski yerlerde taban kadro dediğimiz daimi sohbete her zaman katılan kendi tabileri ve yakışan tabirde dediğimiz “eskiler” sohbet alışkanlıklarından vazgeçmeye bilir. Bu yüzden bu kişiler profil resimli sohbet odaları yerine normal eski sürüm kullanarak sohbete daim olurlar. Eskiler candır sözleri hem eski kullanıcıları övme hemde eski uygulamaların vazgeçirmeyecek yapıda olduğunun göstergesidir. Fakat profil resimli uygulama hem resim imkanı sunuyor hemde şu sıralar gençlerin. Sohbet sırasında kullandıkları birbirinden resimli görüşülen sohbet vermektedir. Sohbet sırasında kullanılan kelimelerin güzel olması, o kişiyle aranızdaki ilişkinin yakınlığına da direk etki eder. Kötü sözler kullandığınız veya konuştuklarını dinlemediğiniz birisi sizinle tekrar sohbet etmek istemezken, güzel sözler söylediğiniz kişi tekrar konuşma ihtiyacı hissettiğinde sizi tercih edecektir. Çünkü onu anladığınızı hisseder. Genel olarak beğenilmek ve güzel sözler duymak herkesin ihtiyacı ve isteğidir. Kısacası güzel sözlerin kötü sözler yerine tercih edilmesi, sohbetin en önemli unsurlarındandır. Doğa insanlara genel olarak istedikleri ölçüde yenilikler ve güzellikler sunmakta olup bu durum biraz da insanoğlunun kendi çabasına da bağlıdır. İnsanların yeni şeyler ortaya koyma isteklerinden biri de teknoloji ve bu teknolojilere bağlı olarak ortaya çıkardıkları mesajlaşma, Resimli chat odaları, Sosyal medya siteleri ve arkadaşlık platformları güzel birer örnek olarak verilebilir.

Sizlerde bedava bir şekilde resimli sohbet sitemize katılabilir ücretsiz üyeliksiz şekilde resimli sohbet sitemizin uzunca keyfini doyasıya bizimle sürebilirsiniz. Hemen giriş yerine bir takma ad nick yazın sohbete bağlan butonuna tıklayın.

Aramalar ; resimli sohbet odaları, fotoğraf atılan sohbet sitesi, resimli cinsel sohbet , kameralı cinsel sohbet , resimli chat sitesi, resim atılan chat sitesi, görsel paylaşılan sohbet odaları olarak bilinmekteyiz.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.